Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w zorganizowaniu tego święta -naszego wspólnego jubileuszu. Dziękuję za wszystkie dary jakie ufundowaliście dla upiększenia trzech świątyń. Dziękuję Radzie Parafialnej i wszystkim grupom duszpasterskim włączonym w przygotowanie liturgicznej części uroczystości.  Kołom Gospodyń Wiejskich za przygotowany posiłek, oraz wszystkim parafianom, którzy swoim zaangażowaniem pokazali, że czują się częścią parafii.

Słowa wdzięczności kieruję do sponsorów, których pomoc finansowa okazała się ogromnym wsparciem zarówno w upiększeniu całego obejścia kościołów i plebani, jak i w organizacji pikniku parafialnego. Dziękuję osobom, które własnym wysiłkiem zadbały o piękny wygląd świątyni i jej otoczenia. Wiele prac zostało wykonanych po cichu, bez rozgłosu, ale z wielkim sercem i oddaniem. Niech dobry Bóg wynagrodzi każdy podjęty trud, poświęcony czas i okazaną życzliwość.

Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać!

ks. Marian Drozd